Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Zapraszamy na wędkowanie do Ichtioparku

05 lipca, 2024

Od piątku, 5 lipca 2024 r., zapraszamy na otwarcie sezonu wędkarskiego w kaletańskim Ichtioparku. Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w sezonie wakacyjnym będzie czynna w piątki, soboty i niedziele w godzinach od 15.00 do 20.00. ZOBACZ CENNIK
Na miejscu możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich. Zachęcamy do odwiedzania Ichtioparku!

ichtiopark wedkowanie
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).