Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Zapraszamy na XXIII Dni Kalet

16 maja, 2023
Zapraszamy na XXIII Dni Kalet

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Miejski Dom Kultury w Kaletach serdecznie zapraszają na XXIII Dni Kalet, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2023 r. na terenie stadionu miejskiego. Gwiazdami tegorocznych Dni Miasta będą zespół ZAKOPOWER oraz Kasia Kowalska. Szczegóły na plakacie!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).