Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Zapraszamy w kwietniu na Rajzowanie po kalyckich stanicach!

23 marca, 2023

Miasto Kalety serdecznie zaprasza mieszkańców oraz turystów na drugą edycję rowerowego pikniku rodzinnego pn. „Rajzowanie po kalyckich stanicach”, który odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia 2023 r. na terenie naszych czterech stanic rowerowych. Rozpoczynamy o godzinie 13.00. Kolejność zwiedzania stanic dowolna. W każdej będzie czekać mnóstwo niespodzianek.
W programie m.in. zwariowane rowery, pokazy kowalstwa, plenerowa wystawa tyskiego Koła Łowieckiego Kania, edukacyjne miasteczko ruchu drogowego, a także pyszne specjały kuchni myśliwskiej oraz lokalnej. Rajzować do woli między stanicami będzie można aż do godziny 20.00.
Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stanic! O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

plakat
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).