Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zapraszamy w niedzielę do Zielonej na Dzień Sportu

16 sierpnia, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z Rodzinnym Centrum Sportu Koski Trenuje i Firmą Decathlon serdecznie zapraszają mieszkańców na Dzień Sportu, który odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia 2023 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej. W programie wiele sportowych wyzwań z nagrodami m.in. wyścigi kajakowe i na deskach SUP. Start o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).