Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Zapraszamy w niedzielę na ścieżkę z Cisem Donnersmarcka

10 maja, 2023

W najbliższą niedzielę, 14 maja br., zapraszamy naszych mieszkańców na otwarcie ścieżki z Cisem Donnersmarcka w nowym sezonie turystycznym. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13.00-18.00 na terenie wspomnianej ścieżki dydaktycznej.
Mieszkańcy, którzy odwiedzą w tym dniu naszego Cisa Donnersmarcka otrzymają bezpłatną sadzonkę tego szlachetnego drzewa (ilość roślin ograniczona). Przewidziane są również niespodzianki dla najmłodszych w postaci tematycznych kolorowanek edukacyjnych.
Na miejscu będzie także możliwość uzyskać informacje dotyczące programu ,, Czyste Powietrze" oraz na temat innych form dofinansowań inwestycji OZE.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli na dwóch kółkach!
 

otwarcie scieżki dydaktycznej z Cisem Donnersmarcka 2023

otwarcie scieżki dydaktycznej z Cisem Donnersmarcka 2023

otwarcie scieżki dydaktycznej z Cisem Donnersmarcka 2023

otwarcie scieżki dydaktycznej z Cisem Donnersmarcka 2023
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).