Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zapraszamy we wrześniu na Święto Ryby do Ichtioparku

21 sierpnia, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, dyrektor Miejskiego Domu Kultury oraz Zarząd Koła PZW Kalety serdecznie zapraszają na kolejne „Święto Ryby” w Ichtioparku. Impreza odbędzie się w sobotę, 3 września 2023 r., na terenie parku tematycznego przy ul. Fabrycznej.
W programie m.in. zawody wędkarskie, basen pokazowy z różnymi gatunkami ryb, a także gry i zabawy dla najmłodszych min. tarcza Arymberga. Największą atrakcją będzie symulator wędkowania, gdzie każdy bardzo realistycznie będzie mógł zapoznać się ze sztuką łowienia ryb. Ponadto bogato zaopatrzone stoiska gastronomiczne również z menu rybnym. Od godziny 16.00 do 22.00 plenerowa dyskoteka Hello Party z Radiem Piekary.
Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

plakat święto ryby 2023

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).