Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Zaprojektowano elewacje kolejnych termomodernizowanych budynków wielorodzinnych w Kaletach  

20 października, 2020
 • Od czerwca 2020 r. realizowany jest w naszym mieście etap wykonawczy projektu polegającego na termomodernizacji trzech budynków wielorodzinnych będących własnością Miasta Kalety. Celem zadania pn. “Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie miasta Kalety”, jest kompleksowa termomodernizacja budynków wielorodzinnych przy ul. 1 Maja 21, Fabrycznej 25 oraz Sienkiewicza 9. Niedawno informowaliśmy o zaawansowaniu prac budowlanych w budynku przy ul. Fabrycznej 25. W przedmiocie budynków przy ul. 1 Maja 21 i Sienkiewicza 9 na ukończeniu jest etap prac projektowych. Poniżej przedstawiamy wizualizacje elewacji zmodernizowanych obiektów. Przypomnijmy, że na realizację tego zadania Miasto Kalety pozyskało bezzwrotną dotację w kwocie 480.000,00 zł z tzw. środków unijnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Zakończenie prac budowlanych przewidziano na grudzień 2020 r.

   

  stan przed realizacją inwestycji

   

  wizualizacja elewacji budynku przy ul. Sienkiewicza po realizacji inwestycji

   

  stan przed realizacją inwestycji

   

  wizualizacja elewacji budynku przy ul. 1 Maja po realizacji inwestycji

   

   

  Zaprojektowano elewacje kolejnych termomodernizowanych budynków wielorodzinnych w KaletachGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).