Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Zaproszenie do składania ofert w celu oszacowania wartości zamówienia na wykonanie dokumentacji budowy hali sportowej w Kaletach

10 lipca, 2023

Burmistrz Miasta Kalety zaprasza do składania ofert w celu oszacowania wartości zamówienia na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację zadania pn.: „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach” w ramach Programu Olimpia 2023. Oferty cenowe należy składać zgodnie z załączonym formularzem za pośrednictwem adresu e-mail: sekretariat@kalety.pl lub skrzynki e-PUAP lub w siedzibie Zamawiającego do dnia 14 lipca 2023 r.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).