Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zaproszenie do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej

08 listopada, 2022

Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" zaprasza wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z naszego obszaru do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej. Na ich podstawie dokonana zostanie ocena już zrealizowanych działań oraz wyciągnięte wnioski na nową perspektywę 2023-2027. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi będą zbierane do 10 listopada br.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).