Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Zaproszenie na koncert Pieśni Maryjnych

11 października, 2022

Chór Sonata z Kalet serdecznie zaprasza na koncert Pieśni Maryjnych, który odbędzie się w dniu 15 października 2022 r. o godz. 18.45 w kościele p.w. św. Józefa w Kaletach Jędrysku.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.