Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Zaproszenie na mecz KS Unia Kalety – Sparta Lubliniec

29 lipca, 2020

Klub Sportowy Unia Kalety serdecznie zaprasza w sobotę, 1 sierpnia br., na mecz 2 kolejki ligi okręgowej. Tym razem nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Sparty Lubliniec. Początek, godz. 17.00, stadion KS Unii Kalety przy ul. Fabrycznej.

Zaproszenie na mecz KS Unia Kalety - Sparta Lubliniec

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.