Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zaproszenie na występ artystyczny mieszkanki Kalet

05 grudnia, 2022

W piątek, 9 grudnia 2022 r., mieszkanka naszego miasta Agata Kostka wystąpi w Teatrze Poezji Muzyki i Sztuki ,,Witraże'' w Warszawie z pokazem tańca ekspresyjnego oraz zaprezentuje swoje wiersze podczas spotkania środowisk twórczych organizowanych przez Stowarzyszenie Autorów Polskich. Zachęcamy naszych mieszkańców do udziału w wydarzeniu. Wstęp wolny.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).