Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zapytanie ofertowe na remont stołówki szkolnej przy PSP 1 w Kaletach

03 lipca, 2023

Burmistrz Miasta Kalety zwraca się z zapytaniem ofertowym na „Remont stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach”. Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy ul. Żwirki i Wigury 2, 42-660 Kalety, do dnia 11.07.2023 r. do godziny 12:30. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 13:00.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).