Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zapytanie ofertowe na zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie miasta Kalety w roku szkolnym 2023/2024

31 lipca, 2023

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza postępowanie w formie zapytania ofertowego na: Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie miasta Kalety w roku szkolnym 2023/2024. Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy ul. Żwirki i Wigury 2, 42-660 Kalety, do dnia 18.08.2023 r. do godziny 12:30, które zostaną otwarte tego samego dnia o godzinie 13:00. O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będzie cena brutto oferty.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).