Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Zapytanie ofertowe na zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej Dni Kalet 2023

11 kwietnia, 2023

Poniżej przedstawiamy zapytanie ofertowe na "Zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej imprezy plenerowej - DNI KALET 2023". Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy ul. Żwirki i Wigury 2 w Kaletach - do dnia 21.04.2023 r. do godziny 12:00. Otwarcie ofert tego samego dnia o godzinie 12.30.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).