Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Zawnioskuj o 3000 zł na fotowoltaikę z Programu Mój Prąd

04 sierpnia, 2021

Trwa kolejna edycja priorytetowego Programu Mój Prąd. Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dofinansowane mogą zostać przedsięwzięcia polegające na zakupie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służące na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych. Nie podlegają dofinansowaniu projekty polegające na zwiększeniu mocy już istniejącej instalacji fotowoltaicznej. Nabór wniosków trwa do 22.12.2021 r. lub do wyczerpania alokacji środków. Wnioski należy składać bezpośrednio do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zawnioskuj o 3000 zł na fotowoltaikę z Programu Mój Prąd

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.