Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Kalety  

10 sierpnia, 2020
  • W niedzielę, 2 sierpnia, nad zbiornikiem sekcyjnym- łowiskiem specjalnym Ichtiopark, rozegrane zostały tradycyjne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. Zawody zorganizowało Koło PZW Kalety. Startowało 26 zawodników reprezentujących koło PZW Kalety. Wędkarze rywalizowali w dwóch sektorach. W sektorze "A" zwyciężył Maciej Tripner. Tuż za nim za nim uplasował się Seweryn Cichoń, zaś trzeci był Jan Kandzia. W sektorze "B" bezkonkurencyjny okazał się Marcin Wesołowski. Miejsca 2 i 3 zajęli Andrzej Zając i Jacek Lubos.

    Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta KaletyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).