Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Zawody spławikowe pod patronatem Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi

25 lipca, 2023

Okręgowa Komisja Młodzieżowa Polskiego Związku Wędkarskiego Częstochowa zaprasza na Zawody Spławikowe Strefy Południowo-Zachodniej pod patronatem Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi. Zawody zorganizowane zostaną na terenie kaletańskiego parku tematycznego Ichtiopark 3 września br. podczas Święta Ryby.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).