Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Zbierz komplet pieczątek i odbierz pamiątkowy medal

04 kwietnia, 2023

Rajzowanie po kalyckich stanicach zbliża się wielkimi krokami. Niedawno przedstawiliśmy Państwu ogólny zarys imprezy, o szczegółach której będziemy na bieżąco informować. Podczas naszego rajzowania, 23 kwietnia, w każdej ze stanic będzie możliwość pobrania karty do zbierania pamiątkowych pieczątek. Kolejność zwiedzania dowolna.
Dla pierwszych 500 osób, które odwiedzą w tym dniu wszystkie cztery stanice i zbiorą komplet kolorowych pieczątek, przewidziano pamiątkowy, kuty medal, który będzie do odbioru w Stanicy „Garbaty Mostek” w Zielonej. Wkrótce przedstawimy wizualizację tej pamiątki, która póki co, tworzy się pod okiem lokalnego artysty – kowala. Dla wszystkich pozostałych uczestników przewidziano drobne nagrody pocieszenia.
Całość trasy do pokonania to około 30 kilometrów. Powodzenia!

karta na pieczatki
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).