Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zestawienie ofert w przetargu na „Budowę boiska wielofunkcyjnego w Kaletach-Drutarni”  

20 października, 2020

Dzisiaj, 19 października 2020 r., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach mialo miejsce otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na „Budowę boiska wielofunkcyjnego w Kaletach-Drutarni”. W wyznaczonym terminie wpłynęło 9 ofert potencjalnych wykonawców. Najtańsza zaoferowana przez spółkę z Sarnowa opiewała na kwotę 218.151,34 zł, najdroższa Spółki z Dąbrowy Górniczej 303.893,86 zł. Poniżej przestawiamy kompletne zestawienie ofert.

Zestawienie ofert w przetargu na  „Budowę boiska wielofunkcyjnego w Kaletach-Drutarni”Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).