Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Zestawienie ofert w przetargu na Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kładki pieszej w ciągu ul. Dębowej w Truszczycy

15 kwietnia, 2021

Dzisiaj, 15 kwietnia 2021 r., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach mialo miejsce otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na “Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kładki pieszej w ciągu ul. Dębowej w Kaletach-Truszczycy”. W wyznaczonym terminie wpłynęły 3 oferty potencjalnych wykonawców. Poniżej przestawiamy zestawienie ofert.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.