Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Zgłoś swój pomysł na innowację społeczną z obszaru przeciwdziałania wykluczeniu i zdobądź grant do 100.000 zł.

14 września, 2021

Trwa nabór na wnioski dotyczące innowacji społecznych z obszaru włączenia społecznego! Nabór jest organizowany w ramach projektu Inkubator Włączenia Społecznego realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego oraz Uniwersytet Jagielloński. Projekt ma charakter ogólnopolski i zakłada udzielenie grantów na 60 innowacji społecznych oraz upowszechnienie 6 z nich. Maksymalna kwota grantu na innowację wynosi 100.000 zł. Nabór trwa do 30 września 2021 r.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.