Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Złóż deklarację uczestnictwa w projekcie montażu OZE w bydynkach mieszkalnych i pozyskaj 85 procent dofinansowania na ten cel

04 maja, 2023

W związku z możliwością aplikowania przez Miasto Kalety o grant z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027 zachęcamy mieszkańców Kalet do zamontowania odnawialnych źródeł energii na swoich budynkach mieszkalnych. Projekt przewiduje dofinansowanie (grant) do instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii cieplnej/elektrycznej oraz do pomp ciepła w wysokości do 85% faktycznie poniesionych kosztów.

Ze względu na ograniczoną alokację środków w ramach konkursu w celu potwierdzenia chęci udziału w projekcie należy wypełnić i dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Kaletach, (II piętro, pok. 23), w terminie od 19.05.2023r. do 26.05.2023 r. do godziny 14:00 deklaracje udziału w projekcie - (osobiście bądź pocztą – decyduje data wpływu). 

Ilość uczestników projektu zależna będzie od wartości ogółem zadania oraz rodzaju poszczególnych instalacji według pozycji na liście.

Jednocześnie informujemy, że Burmistrz Miasta w Kaletach zaprasza wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 11.05.2023 r. o godzinie 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Serdecznie zapraszamy.

Osobą do kontaktu w sprawie powyższego projektu jest ekodoradca – Sandra Świętek 34/3527 650.

Regulamin uczestnictwa – pobierz

Deklaracja, oświadczenia – pobierz
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).