Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Złóż wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+  

12 stycznia, 2021
 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina, o konieczności złożenia wniosku o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+) w bieżącym roku, gdyż wszystkie świadczenia z tego tytułu są przyznane tylko do 30 maja 2021 r.

  Wnioski można składać:

  - od 01 lutego br. tylko w formie elektronicznej (poprzez kanał bankowości elektronicznej, portal Emp@tia lub portal PUE ZUS)

  - od 01 kwietnia br. w formie tradycyjnej papierowej.

  Świadczenie wychowawcze przysługuje na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę.

  Więcej informacji pod nr telefonu 034 3527 656.

  Złóż wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).