Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zostało już niewiele biletów na koncert Pawła Gołeckiego

21 lutego, 2023

Przypominamy, że 8 marca 2023 r. o godzinie 17.30 w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbędzie się koncert Pawła Gołeckiego z okazji Dnia Kobiet. W sprzedaży zostało już niewiele biletów, do zakupu których serdecznie zachęcamy. Wejściówki w cenie 30 zł (płatność tylko gotówką) do nabycia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach. Zapraszamy.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).