Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

ZUS oddział w Zabrzu zaprasza na indywidualny instruktaż  

13 lipca, 2020

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu zaprasza wszystkich zainteresowanych na indywidualny instruktaż zakładania konta na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. W ramach instruktażu między innymi będzie można się dowiedzieć, w jaki sposób złożyć wniosek o dodatek solidarnościowy, czy tarczy antykryzysowej za pośrednictwem portalu. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 32/ 277 88 07. Osoby niesłyszące mogą zapisać się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem monika.jarysz@zus.pl.

ZUS oddział w Zabrzu zaprasza na indywidualny instruktażGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).