Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Adam Pielka ponownie wicemistrzem Polski

11 czerwca, 2024

Adam Pielka ponownie wicemistrzem Polski

Adam Pielka ponownie wicemistrzem Polski

Adam Pielka został w imieniu Gminy Krupski Młyn zgłoszony jako radny do XX Mistrzostw Polski Samorządowców w tenisie ziemnym,  które odbyły się na kortach Aqua Tur w Szczecinku, w dniach 7-9 czerwca 2024 roku. Kategoria, w której zmierzył się pan Adam, OPEN do 50 lat, chociaż w wydaniu amatorskim, okazała się rywalizacją na wysokim poziomie. 

Pan Adam z rakietą tenisową związany jest od 10 lat, głównym bodźcem rozpoczęcia tej sportowej przygody były wybudowane ze środków unijnych w 2010 roku korty tenisowe w Krupskim Młynie.  
Pan Adam już w zeszłym roku zdobył tytuł wicemistrza Polski, forma dopisuje, zatem z niecierpliwością czekamy na mistrzostwo. 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).