Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Akcja TVN „Pomagajmy sobie” w gminie Krupski Młyn

19 stycznia, 2021

Akcja TVN "Pomagajmy sobie" w gminie Krupski Młyn

W ramach akcji telewizji TVN "Pomagajmy sobie" specjalną pomoc otrzymują osoby potrzebujące oraz restauracje, które najbardziej ucierpiały finansowo w trakcie pandemii koronawirusa.

Z radością informujemy, że spośród 13 gmin z województwa śląskiego, Śląski Bank Żywności w Chorzowie wytypował gminę Krupski Młyn do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Tym samym do 50 osób z terenu naszej gminy już od wczoraj tj. od 18 do 30 stycznia br. trafiają ciepłe, dwudaniowe posiłki, których dostawcą jest restauracja Prosecco Bistro & Sala Bankietowa z Kalet

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.