Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu – złóż wniosek przed zmianą przepisów

21 lipca, 2021

Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu - złóż wniosek przed zmianą przepisów

Kreator dostępny jest na stronach:

Akcja trwa od 2 lipca 2021 roku. Została ona objęta Patronatem przez Centrum GovTech i ze względu na ogólnokrajowe zaległości spowodowane pandemią w zakresie wydawania dowodów osobistych odniesienie sukcesu jest niezmiernie istotne.

W ramach Akcji od 2 lipca udostępniony został Kreator Zdjęć do Dowodu Osobistego, przy pomocy którego każdy obywatel będzie mógł bezpłatnie wykonać sobie zdjęcie biometryczne, niezbędne do złożenia wniosku przez Internet. Akcja jest odzewem na apele administracji rządowej dotyczące korzystania z możliwości aplikowania online o wydanie dowodu osobistego przed zmianą przepisów. - informuje Tomasz Młodzki.

Generator zdjęć do dowodu osobistego to aplikacja, która działa jak internetowa fotobudka. Dzięki technologii sztucznej inteligencji, to fotograficzne narzędzie analizuje wgrane zdjęcie twarzy, tworząc zdjęcie biometryczne spełniające wymagania dotyczące zdjęć do dowodu osobistego. Każda fotografia przesłana do serwisów zostanie poprawnie wykadrowana i wyostrzona a jej tło ujednolicone i w poprawnym kolorze.

Każde zdjęcie przesłane do naszych serwisów jest weryfikowane pod względem poprawności. W związku z tym, wszyscy użytkownicy Passport Photo Online czy PhotoAiD mają gwarancję uzyskania, zdjęcia, które jest zgodne z wymaganiami dotyczącymi zdjęć do dowodu osobistego. - dodaje Tomasz Młodzki.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.