Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Bilety ZTM dostępne na poczcie

01 lipca, 2020

Bilety ZTM dostępne na poczcie

Informujemy, że od dziś w budynku Poczty Polskiej w Krupskim Młynie przy u. Zawadzkiego 1 mozna kupić bilety autobusowe na autobusy ZTM. Dziękujemy Poczcie Polskiej za szybkie spełnienie prośby mieszkańców, przekazanej przez Urząd Gminy.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.