Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Dzień Działacza Kultury

29 maja, 2020

Dzień Działacza Kultury

Dzień Działacza Kultury

Francuski pisarz André Malraux powiedział ciekawe zdanie: „Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie”. 
Dzień Działacza Kultury obchodzony 29 maja jest okazją, by twórcom, artystom i animatorom zaangażowanym w działalność kulturalną złożyć najlepsze życzenia. 
Życzymy Państwu wielu twórczych inspiracji, niegasnącego zapału i największej satysfakcji ze swoich artystycznych pasji.
Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym naszej gminy.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).