Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Eko – Klasa w Zielonej Gminie już otwarta!

24 lutego, 2021

Eko - Klasa w Zielonej Gminie już otwarta!

Eko - Klasa w Zielonej Gminie już otwarta!

Pracownia przeszła całkowitą metamorfozę. Odmalowano ściany, zakupiono nowe meble, ławki i stoliki. Pracownia wyposażona jest w tablicę interaktywną, rzutnik oraz szereg pomocy naukowych takich jak stacja pogody, która umożliwia korzystanie z urządzeń do mierzenia składników pogody oraz detektor cząstek służący badaniu stanu czystości powietrza. 
Koszt urządzenia pracowni wyniósł 37,5 tys. zł. 
Zostało stworzone miejsce, które da możliwość rozwijania zainteresowań przyrodniczo – chemicznych uczniów. Dodatkowo dzieci będą mogły jednocześnie uczyć się postaw proekologicznych i korzystać z najnowszych pomocy interaktywnych.

 

Szczegóły dotyczące zadania: https://krupskimlyn.pl/inwestycje/18/eko-klasa-w-zielonej-gminie

Więcej zdjęć: https://krupskimlyn.pl/galeria/15/eko-klasa-w-zielonej-gminie
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).