Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Głosowanie na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego

10 czerwca, 2022

Głosowanie na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Powiatu, bez względu na wiek. jednak w przpadku osoby małoletniej, wymagane jest wyrażenie zgody prze opiekuna prawnego na udział dziecka w głosowaniu.

Lista projektów zakwalifikowanych do głosowania  znajduje się pod adresem www.powiat.tarnogorski.pl

Ogłoszenie wyników głosowania społecznego nastąpi do dznia 11 lipca 2022 r. na stronie internetowej Powiatu Tarnogórskiego.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.