Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Gospodarka ściekowa tematem wspólnego posadzenia Komisji Rady Gminy

15 września, 2020

Gospodarka ściekowa tematem wspólnego posadzenia Komisji Rady Gminy

Wójt Gminy Pan Franciszek Sufa oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Artur Dawydzik uprzejmie informują, że 22 września br. o godzinie 14.15 w Świetlicy Szkoły Podstawowej Krupskim Młynie odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy, którego przedmiotem będzie temat gospodarki ściekowej na terenie Gminy Krupski Młyn. Zainteresowanych mieszkańców serdecznie zapraszamy.

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.