Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Kolejne wysypisko śmieci na osiedlu

21 października, 2020

Kolejne wysypisko śmieci na osiedlu

Kolejne wysypisko śmieci na osiedlu

Społeczeństwo powinno reagować na tego typu wykroczenia. Po prostu "na gorąco" zgłaszać ten społecznie naganny czyn policji. 

Najwidoczniej nie wszyscy okoliczni mieszkańcy zdają sobie sprawę z tego, że tego rodzaju odpady są odbierane według ściśle określonego - i publicznie dostępnego - harmonogramu. Najbliższa zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Krupskim Młynie będzie miała miejsce 29-30 października br., wiec już za pare dni...
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).