Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Komunikat ZTM ws. zasad funkcjonowania komunikacji publicznej w okresie wakacji letnich

20 czerwca, 2022

Informujemy, że w okresie wakacji letnich, tj. od dnia 25 czerwca 2022 r. do dnia 31 sierpnia 2022 r., na liniach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych organizowanych przez ZTM będą obowiązywały planowe rozkłady jazdy ważne w okresie wakacji (w dni robocze, soboty oraz niedziele i święta).

Jednocześnie ZTM przypomina, że w okresie wakacji letnich wprowadzona zostanie dodatkowa oferta komunikacji zbiorowej realizowana do kąpielisk i ośrodków rekreacyjnych na liniach autobusowych:
•    52 - do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty oraz niedziele i święta),
•    98 - do Doliny Górnika w Chorzowie (w soboty oraz niedziele i święta),
•    164 - do Basenu Miejskiego MOSiR w gminie Piekary Śląskie (codziennie),
•    175 - do Zbiornika Pogoria I w Dąbrowie Górniczej (tabor o zwiększonej pojemności  typu CN w niedziele i święta wakacyjne),
•    250 - do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu-Maciejowie (codziennie),
•    264 - do Basenu Miejskiego MOSiR w gminie Piekary Śląskie (codziennie),
•    650 - do Jeziora Czechowice w Gliwicach (w soboty oraz niedziele i święta),
•    659 - do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu-Maciejowie (codziennie),
•    700 - do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty oraz niedziele i święta),
•    221 - do Zalewu Sosina w gminie Jaworzno (codziennie).

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.