Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Koncert na wyspie

17 lipca, 2020

Koncert na wyspie

Koncert na wyspie

Tęsknicie za wydarzeniami kulturalnymi?

Już w najbliższą niedziele w Naszej gminie odbędzie się koncert, który możecie oglądać w swoim domu na żywo. Wystarczy Wam urządzenie z dostępem do internetu (link do wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=urd7HuK1YL8&feature=youtu.be

Zaczynamy projekt muzyczny, który ma na celu nie tylko rozrywkę ale też podniesienie świadomości ekologicznej.

Jeśli jednak wyjdziecie się z domu, aby podziwiać gwiazdy i zobaczyć koncert na żywo lub na swoim urządzeniu mobilnym pamiętaj o zachowaniu dystansu społecznego.

Jednocześnie przypominamy, że impreza ma również wymiar proekologiczny, a w związku z tym zgasną latarnie drogowe. Pamiętajcie jednak, że służby mundurowe będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).