Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ulica św. Anny nienazwanej drodze w Krupskim Młynie

03 sierpnia, 2020

Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ulica św. Anny nienazwanej drodze w Krupskim Młynie

Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ulica św. Anny nienazwanej drodze w Krupskim Młynie

Wójt Gminy Krupski Młyn zawiadamia, mieszkańców miejscowości Krupski Młyn, których nieruchomości położone są w rejonie nienazwanej drogi położonej w pobliżu kapliczki św. Anny w miejscowości Krupski Młyn, że w dniach od 17 sierpnia 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku odbędą się konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ulica św. Anny nienazwanej drodze położonej w rejonie kapliczki św. Anny w miejscowości Krupski Młyn.

Ankieta wraz z zarządzeniem dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Ogłoszenia – Konsultacje społeczne” (https://bip.krupskimlyn.pl/?id=1976&mode=0)  oraz w siedzibie Urzędu Gminy w Krupskim Młynie (pokój nr 29). 

Wypełnione ankiety można składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Krupskim Młynie, drogą elektroniczną na adres gmina@bip.krupskimlyn.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy Krupski Młyn, ulica Krasickiego 9, 42-693 Krupski Młyn.

 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).