Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Koronawirus – budynek Urzędu Gminy zamknięty

30 czerwca, 2020

Koronawirus - budynek Urzędu Gminy zamknięty

Koronawirus - budynek Urzędu Gminy zamknięty

W związku z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa u pracownika Urzędu Gminy Krupski Młyn, informujemy, że BUDYNEK URZĘDU GMINY Krupski Młyn został ZAMKNIĘTY dla bezpośredniej obsługi interesantów OD 30.06.2020 DO ODWOŁANIA.

Wszelkie sprawy można załatwiać telefonicznie: 

-  sekretariat Urzędu Gminy 32 285 70 16 (szczegółowy wykaz telefonów znajduje się pod adresem https://bip.krupskimlyn.pl/grafiki/zalaczniki/13553/wykaz-telefonow.pdf)  oraz

- za pomocą poczty elektronicznej - gmina@bip.krupskimlyn.pl.

Informujemy, że wszystkie referaty pracują normalnie, ale niestety musimy ograniczyć bezpośredni kontakt z Państwem. Powyższe będzie miało miejsce do czasu uzyskania szczegółowych wytycznych z Sanepidu. Prosimy o wyrozumiałość, podjęte działania są czysto prewencyjne i mają na celu chronić Państwa oraz pracowników Urzędu Gminy przed potencjalnym zakażeniem.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).