Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Krupski Młyn chce świecić przykładem bezpiecznej gminy

20 czerwca, 2023

Krupski Młyn chce świecić przykładem bezpiecznej gminy

Krupski Młyn chce świecić przykładem bezpiecznej gminy

Autorem projektu, złożonego w ramach Budżetu Obywatelskiego, jest mieszkaniec naszej gminy. Projekt, który przeszedł pozytywną weryfikację i został wybrany do głosowania zakłada wykonanie oświetlenia dedykowanego na 5 przejściach dla pieszych w Krupskim Młynie i Potępie, budowę wysepki spowalniającej przy wjeździe do Krupskiego Młyna od strony Lublińca, montaż 2 radarów wyświetlających prędkość samochodów w Potępie przy szkole i w Krupskim Młynie przy wjeździe od strony Kielczy. 

Adresatami projektu są mieszkańcy Gminy Krupski Młyn, uczniowie szkoły, pracownicy pobliskich punktów handlowych oraz inni uczestnicy ruchu drogowego korzystający z dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn. Wartość projektu wynosi 270 000 zł.

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT Z KRUPSKIEGO MŁYNA!
Zachęcamy do oddawania głosów na projekt z Krupskiego Młyna. 

JAK GŁOSOWAĆ 

  1.  Wejdź na stronę https://powiat.tarnogorski.pl/glosowanie-budzet-partycypacyjny/ 
  2. Wybierz projekt dotyczący gminy Krupski Młyn (projekt nr 8)
  3. Odpowiedz na kilka prostych pytań
  4. Podaj imię, nazwisko i numer PESEL 
  5. Zaznacz obowiązkowe zgody

Głosować może osoba dorosła w swoim imieniu oraz w imieniu swojego dziecka.
 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).