Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

01 lipca, 2020

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

W wyniku losowania złożone w ramach naboru dodatkowego wnioski uszeregowane zostały od 1 do ostatniego miejsca. Stworzonych zostało 5 list: lista paneli fotowoltaiczych, lista solarów, lista pomp ciepła cwu, lista pomp ciepła co+cwu oraz lista pieców na biomasę (listy publikujemy poniżej; z uwagi na ochronę danych osobowych w listach podajemy jedynie nazwy ulic, bez numerów domów).

Na 30 czerwca br. dostępnych (w wyniku rezygnacji osób, które złożyły wnioski do projektu w 2018 roku) jest 8 instalacji paneli fotowoltaiczych, 4 instalacje solarów, 4 instalacje pomp ciepła cwu, 5 instalacji pomp ciepła co+cwu i 3 instalacje pieców na biomasę.

Z uwagi na mniejszą ilość złożonych wniosków niż wolnych instalacji losowania nie przeprowadzono w odniesieniu do solarów i pomp ciepła cwu - wszyscy, którzy złożyli wnioski na montaż tych instalacji przy zastrzeżeniu spełnienia wymogów technicznych trafią na listy podstawowe projektu „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.”

Z kolei z list rezerwowych paneli fotowoltaiczych, pomp ciepła co+cwu oraz pieców na biomasę na listy podstawowe trafią instalacje z pierwszych miejsc do wyczerpania limitu dostępnych instalacji, oczywiście po spełnieniu wymogów technicznych.

LISTY REZERWOWE: /public_content/uploads/lista_rezerwowa_oze_ulice_bez_nu.pdf

Dodatkowych informacji udizelamy pod numerami telefonów 32 416 70 34, 32 285 70 16 lub 32 285 70 77.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).