Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

23 czerwca, 2020

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

Losowanie list rezerwowych uczestników projektu montażu OZE

Od 15 do 19 czerwca br. składać można było wnioski o wpisanie na listę rezerwową uczestników projektu „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.” W ramach projektu uzyskać bedzie można dofinansowanie instalacji odnawialnych źródeł energii - paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, solarów i kotłów na pelet.
W ramach naboru 40 wniosków dotyczyło instalacji paneli fotowoltaicznych, 3 - solarów, 1 - pompy ciepła cwu, 22 - pompy ciepłw co+cwu oraz 6 - kotłów na pelet. W celu przypisania złożonym wnioskom miejsc na liście rankingowej 30 czerwca 2020 roku o godzinie 15.00 w Domu Kultury w Potępie przy ul. Tarnogórskiej 4a odbędzie się publiczne losowanie. W losowaniu będą mogli wziąć udział mieszkańcy Gminy Krupski Młyn. Ze względu na zagrożenie epidemiczne wszyscy uczestnicy muszą mieć założone maseczki ochronne.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).