Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Masz z flagą Polski w Krupskim Młynie?

21 września, 2020

Masz z flagą Polski w Krupskim Młynie?

Masz z flagą Polski w Krupskim Młynie?

Nasza Gmina do realizacji zadania potrzebuje 100 głosów!

Głosy można oddawać online, bez wychodzenia z domu, za pomocą serwisu https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Głosowanie nie wiąże się z żadnymi kosztami i trwa krótką chwilę. Wystarczy wypełnić formularz https://bialoczerwona.www.gov.pl/, podając:
???? imię
???? nazwisko
???? województwo
???? nazwę gminy
???? adres mailowy

Celem projektu „Pod biało-czerwoną” jest budowanie wspólnoty i wzmacnianie idei zaangażowanego społeczeństwa obywatelskiego, a także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Zachęcamy do oddawania głosów oraz odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie dostępne jest wydarzenie poświęgone zbiórce głosów https://www.facebook.com/events/1629689297199126
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).