Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Mieszkańcu Ziętka – możesz złożyć wniosek z propozycją podziału środków Funduszu Sołectwa

12 sierpnia, 2020

Mieszkańcu Ziętka - możesz złożyć wniosek z propozycją podziału środków Funduszu Sołectwa

Mieszkańcu Ziętka - możesz złożyć wniosek z propozycją podziału środków Funduszu Sołectwa

Informujemy, że do dnia 28.08.2020r. Sołtys oraz Rada Sołecka Sołectwa Ziętek będą przyjmować wnioski mieszkańców w sprawie podziału funduszu sołeckiego na 2021r w zaklejonych kopertach z adnotacją : „Fundusz Sołectwa Ziętek”.
Zgodnie z Ustawą z dnia 21 lutego 2014r. o funduszu sołeckim (Dz.U. 2014 poz. 301 z późn. zm.) każdy wniosek musi być poparty podpisami, co najmniej 15 pełnoletnich mieszkańców sołectwa i powinien zawierać wykaz przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze sołectwa
w ramach środków funduszu wraz z oszacowaniem ich kosztów i uzasadnieniem. Ponadto zgłaszane we wnioskach propozycje muszą mieścić się w ramach zadań własnych gminy i być zgodne z jej strategią rozwoju.

Wzór wniosku znajduje się pod adresem  https://bip.krupskimlyn.pl/grafiki/zalaczniki/14030/wniosek-fundusz-solecki.pdf (Jednostki Pomocnicze/Sołectwo Ziętek/Załączniki), lub można go pobrać u Sołtysa lub członków Rady Sołeckiej.

Sołtys Sołectwa Ziętek
Patryk Nowak
tel. 732 737 999

Członkowie Rady Sołeckiej Ziętek
Krzysztof Winkler
Agata Zorychta
Roman Żyła
Sebastian Kubik
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).