Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Mieszkańcy Sołectwa Krupski Młyn wybrali Sołtysa i Radę Sołecką

23 czerwca, 2020

Mieszkańcy Sołectwa Krupski Młyn wybrali Sołtysa i Radę Sołecką

Mieszkańcy Sołectwa Krupski Młyn wybrali Sołtysa i Radę Sołecką

W poniedziałek 22 czerwca br. w Krupskim Młynie odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego wybrano sołtysa i członków rady sołeckiej Sołectwa Krupski Młyn.
Zebranie, w którym udział wzięły władze i pracownicy gminy oraz mieszkańcy otworzył Przewodniczący Rady Gminy Krupski Młyn p. Artur Dawydzik. 
Uprawnionych do głosowania było 1311 osób. W zebraniu udział wzięło 45 osób. Nowym sołtysem został pan Waldemar Nowak, natomiast w skład rady sołeckiej weszły następujące osoby: Grzegorz Ziaja, Dawid Dyląg, Ewa Kluba oraz Grzegorz Giera.
Nowo wybranym władzom sołectwa gratulujemy, życząc powodzenia i satysfakcji ze sprawowanych funkcji społecznych.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).