Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Modernizacja kanalizacji deszczowej w Ziętku

07 grudnia, 2020

Modernizacja kanalizacji deszczowej w Ziętku

Modernizacja kanalizacji deszczowej w Ziętku

W ramach zadania przewiduje się budowę czterech wpustów ulicznych, studni betonowych włączeniowych fi 1200mm, przyłączy kanalizacji deszczowej oraz 5 studzienek kanalizacji deszczowej o średnicy fi 425 mm wraz z wpustami deszczowymi i osadnikami. Spośród trzech firm, zaproszonych do złożenia oferty, najkorzystniejsze warunki finansowe wykonania zamówienia zaproponowała waśnie firma Boblex, oferując wykonanie prac za 52700 zł. Zakończenie prac planowane jest na 15 grudnia. Środki finansowe, z których pokryte zostaną roboty budowlane pochodzą z tzw. środków COVID w ramach Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności w okolicy prowadzonych prac i stosowanie się do wskazówek i oznakowania umieszczonego na placu budowy.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).