Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Ograniczenie prędkości do 40 km/h

09 lipca, 2024

Ograniczenie prędkości do 40 km/h

Ograniczenie prędkości do 40 km/h

Od wczoraj do końca lipca br., tj. do końca trwania objazdu spowodowanego remontem przejazdu na DK11 w Kokotku i zwiększonym ruchem w naszej gminie, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach w uzgodnieniu z Wójtem Gminy Krupski Młyn, Zarządem Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach oraz Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach, wprowadziło czasowe ograniczenie prędkości do 40 km/h na drogach powiatowych przebiegających przez gminę Krupski Młyn.
Prosimy mieszkańców oraz wszystkich użytkowników tych dróg o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowych znaków. 

Starostwo Powiatowe o DK11

GDDKiA o DK11
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).