Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Otwieramy place zabaw

05 czerwca, 2020

Otwieramy place zabaw

Otwieramy place zabaw

Najmłodszych mieszkańców naszej gminy z radością informujemy, że wszystkie place zabaw administrowane przez Gminę Krupski Młyn zostaną ponownie dopuszczone do użytkowania od 6.06.2020 r.
Pamiętajcie jednak, że korzystając z placów zabaw należy stosować się do ogólnych zaleceń wydanych w związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19.
Mając na uwadze troskę o siebie i innych, aby minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych przebywających na placu zabaw oraz o dezynfekcji rąk po zabawie, a po powrocie do domu o umyciu rąk.
Wszystkim życzymy bezpiecznej zabawy oraz miłego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).