Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Petycja w sprawie obniżenia stawki VAT na drewno opałowe

01 lipca, 2022

Petycja w sprawie obniżenia stawki VAT na drewno opałowe

Drewno jest dla wielu mieszkańców jedynym dostępnym paliwem. Z uwagi na stale rosnące ceny innych źródeł energii, niepewną sytuację międzynarodową i problemy z dostępnością węgla i gazu drewno staje się jedyną dostępną alternatywą.

Obniżenie stawki vat na drewno opałowe mogłoby być realnym wsparciem państwa dla najuboższych.

Pełny tekst petycji

Prosimy o przyłączenie się do petycji online:

Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.