Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Pismo Urzędu Gminy w sprawie objazdu DK11

08 lipca, 2024

Pismo Urzędu Gminy  w sprawie objazdu DK11

Pismo Urzędu Gminy  w sprawie objazdu DK11

W nawiązaniu do spotkania z mieszkańcami, które odbyło się w piątek 5 lipca w Potepie i które dotyczyło zwiekszonego ruchu pojazdów korzystajacych z dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie naszej gminy w konsekwencji zamkniecia drogi krajowej nr 11 na czas przebudowy przejazdu kolejowego w Kokotku, publikujemy pismo, które stanowi podsumowanie uwag i wniosków zgłoszonych przez mieszkańców.

Pimo Wójta Gminy, skierowane do starostów powiatów tarnogórskiego i lublinieckiego, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach, komendantów policji - wojewódzkiego i powiatowych w Tarnowskich Górach i Lublińcu oraz dyrektora oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach, jest kontynuacją korespondencji prowadzonej przez Urzad Gminy Krupski Młyn, dotyczacej zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i użytkownikom dróg podczas wzmozonego ruchu pojazdów.

 

 
Gmina Krupski Młyn
Krupski Młyn – gmina wiejska w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).